دستگاه باشگاهي و درماني دستگاه ems

دستگاه باشگاهي و درماني دستگاه ems با سيستم EMS كار مي&zwnjكند و با فرستادن پالس&zwnjهای الكتريكي ( با

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه باشگاهي و درماني دستگاه ems با سيستم EMS كار مي&zwnjكند و با فرستادن پالس&zwnjهای الكتريكي ( با بيس فيزيوتراپی ) به صورت بی&zwnjسيم از ٨٠ درصد عضلات را درگير می&zwnjكند .

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

باعث چربی&zwnjسوزی همزمان با عضله&zwnjسازی ضرر و عوارضی براي بدن ندارد و مناسب برای افراد مصدوم ورزشي نيز مي باشد و فقط برای افراد با بيماری خاص ممنوع ٢ الي ٣ جلسه تمرين ٢٠ دقيقه&zwnjای در هفته كل نياز ورزشي بدن شما تامين می&zwnjشود و نتايج چشمگير&nbsp تغيير در وزن و سايز در ١٢ جلسه ٢٠ دقيقه اي قابل مشاهده است انباشته شده در بدن را از بين كردن عضلات نامتقارن از فوايد ديگر دستگاه و لباس&zwnjهای ای&zwnjام&zwnjاس دستگاه ems مي&zwnjباشد. نام دستگاه ems در واقع برگرفته از دانش و تکنولوژی درمانی است آن است. خیر، مطالعات بسیار زیادی در این زمینه انجام شده است که همه آن ها مفید بودن و موثر بودن EMS را تایید کرده اند و هیچگونه گزارشی مبنی بر خطرناک بودن آن ها ارائه نشده است. همچنین هنگام استراحت و تماشای تلویزیون نیز میتوانید از مزایای این دستگاه بهره مند شده و علاوه بر نکات مثبت ذکر شده، از آن به منظور بهبود ریکاوری بدن خود نیز استفاده کنید.

دستگاه ems جدیدترین متد ورزشی در دنیاست که در آن تمامی و یا بخشی از گروه های عضلانی بدن به صورت همزمان فعال می گردند. و ادعا کردند این روش نیروی عضلانی را تا 90درصد افزایش می دهد. این متد تمرینی برای جلوگیری از تحلیل عضلانی در فضانوردان نیز مورد استفاده قرار میگیرد. ماهیت و کلید موثر بودن تمرینات ورزش الکتریکی EMS در تحریک همزمان کل بدن قرار دارد. ای ام اس یک دستگاه و روش است برای تحریک بیشتر عضلات نه یک ورزش. هر روز شاهد خودنمایی ابزارهای جدیدی در حیطه ورزش و تناسب اندام هستیم. مغز ما هر روز برای دستیابی به حرکت، تکانه های الکتریکی را به عضلات می فرستد. قیمت دستگاه EMS -دستگاه ورزشی EMS/ ای ام اسدستگاه ems یکى از مجهزترین و پیشرفته ترین متدهاى ورزشى روز دنیاست که تحت عملکرد ان تمام فیبرهاى ماهیچه اى به صورت همزمان به کارگرفته مى شوند! را شبیه سازى کرده که بدون ذره اى فشار به مفاصل باعث افزایش حجم عضلانى شده و نتایج مطلوب و رضایت بخشى را در بر خواهد داشت و به هم چنین از اسیب هاى رایج بدنسازى جلوگیرى مى کند. به این صورت که این روش همان انقباضى را که به وسیله وزنه در عضله انجام مى شود.

درآمریکا این متد تمرینی توسط توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) تایید و به طور گسترده استفاده میشود. ای ام اس یونیک پالس مناسب برای استفاده تجاری و استفاده شخصی در باشگاهها، استودیوهای EMS، مراکز فیزیوتراپی، مراکز زیبایی و لاغری و … روش تمرینیدستگاه ems در چند سال اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. همان ای ام اس است. برنامه هشتم ای ام اس و نهم آموزش هاي استقامتي هستند. يعني كمي بيشتر از برنامه هاي اول تا سوم (هشتادوپنج هرتز در ثانيه). ما همه تجربیات ما در این سالها را در اختیار شما میگذاریم . ما در تایتان توانایی پشتیبانی 24 ساعته از محصول خود را داریم و با سریع ترین خدمات پس از فروش باعث اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز شویم. پس می توانید با EMS کمتر تمرین کنید و بیشتر کالری بسوزانید. از دیگر مزایای ما بعنوان تولید کننده ملی دستگاه های EMS خدمات پس از فروش ماست. ما یک یا دو جلسه تمرین 20 دقیقه ای را در هفته توصیه می کنیم. سبب حذف اسیدشویی و عدم استفاده از هرگونه مواد شیمیایی جهت از بین بردن رسوبات می گردد.

این روش بدن را قادر میسازد تا از ۹۰% پتانسیل خود استفاده نماید. این تمرین بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن است که انقباض در عضلات با آگاهی صورت گرفته و حرکات هدف دار انجام میگیرند. بنابراین حتی سکون آب هم بر عملکرد EMS تاثیر نامطلوب نخواهد داشت. اما EMS به معنی برانگیختگی الکتریکی عضلات می باشد که باعت تحریک و انقباض عضلات میشود. واقعیت این است که بعضی از این ابزارها و روش های نوین کاربردی هستند و باعث می شوند. اين برنامه مناسب براي تنوع تحريك شدن عضلات با پالس متفاوت است. اين برنامه مشابه با برنامه چهارم مناسب براي تنوع تحريك شدن عضلات با پالس متفاوت ميباشد. روش تحریک عضله که شبیه ساز تحریک الکتریک مغز است، روی عضلات بزرگ و پرتحرک پیاده شده است به رشد و برجسته شدن عضلات کمک میکند نباید با درمانهایی که در سالنهای زیبایی در حالت دراز کشیده انجام میشود، اشتباه گرفته شود. دستگاه شبیه ساز تمرین خانگی، به وسیله باتری قلمی کار میکند و دارای یک ریموت کنترل نیز میباشد. یکی از بهترین سایتهای فروش دستگاهems لاغری، سایت مدیکال تک است، این فروشگاه اینترنتی دستگاه ems را با قیمت باصرفه به دست مشتریان میرساند.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن